Registry Trash Keys Finder

Windows Kayıt Defteri Temizleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 3.9.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Alexander Asyabrik
Windows işletim sisteminin kayıt defterinde bulunan gereksiz girdileri temizlemek için kullanabileceğiniz Registry Trash Keys Finder yazılımı tamamen ücretsizdir.

Windows işletim sisteminin kayıt defterinde bulunan gereksiz girdileri temizlemek için kullanabileceğiniz Registry Trash Keys Finder yazılımı tamamen ücretsizdir.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz ya da sildiğiniz programlar zamanla sisteminizin şişmesine ve kayıt defterinde fazladan alan işgal etmeye başlamaktadır. Bu nedenle de bilgisayarınızın performansında yavaşlamalar meydana gelmektedir. İşte bu sorunun önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz Registry Trash Keys Finder yazılımı sayesinde otomatik olarak sisteminizin kayıt defterini taratabilir ve gereksiz kayıt defteri girdilerini temizleyebilirsiniz.

Sade bir arayüze sahip olan yazılım ile tarama işleminden sonra kayıt defterindeki girdileri listeleyebilir ve silmek istediğiniz girdileri işaretleyerek kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz girdileri beyaz listeye de alabilmenize olanak sağlayan yazılım sildiğiniz verileri yedekleyerek olası bir sorunda geri alabilmenizi de sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster
Registry Trash Keys Finder indir